Úvod

Poslaním občianskeho združenia Protect work je vykonávať činnosť na podporu nezávislého života, prioritou je neformálne vzdelávanie a rozvoj sociálnych a osobnostných zručností ľudí so zdravotným postihnutím. Pracujeme so zraniteľnou skupinou ľudí so zdravotným postihnutím a otvárame im príležitosť na sebarozvoj. Učíme ich neskrývať sa za postihnutie, ale využívať svoj potenciál na maximum. Orientujeme sa na rozvoj OSOBNOSTI - ľudí s postihnutím a posilňovanie ich pracovných návykov a kompetencií, ktoré im umožnia vstup na otvorený trh práce. Zlepšujeme podmienky pre ich efektívnu pracovnú a sociálnu integráciu.

Prevádzkujeme chránenú dielňu, kde zamestnanci s postihnutím vykonávajú plnohodnotnú kvalifikovanú prácu – administratívny servis, prostredníctvom ktorej sa intelektuálne rozvíjajú. Chránená dielňa nie je „inou“ formou podnikania či ekonomického správania sa. Líši sa „len“ v poradí hodnôt, spôsobe myslenia a cieľoch ľudského snaženia.

Našim cieľom je navrátenie hendikepovaného do bežného života a skvalitňovanie jeho životných podmienok tak, aby dokázal viesť samostatný a nezávislý život.

Na dosiahnutie nášho cieľa realizujeme vzdelávacie projekty, ktoré posilňujú sebavedomie a nadobúdanie nových zručností a vedomostí otvárajúce príležitosť na sebarozvoj. 


Ďaľšie informácie si môžete pozrieť na:

LOGO Miestne centrum - S hrdosou poskytujemejpg

Podporili nás:
logo_mvsrjpg LogoMSSRjpg logo min kultpnglogo min skolstvapng    KM_textove2_CMYKjpg     vizualy-logo-iuventa_fbjpg         EU flag-Erasmus_vect_POSjpg logo2png  logo nadacia sppjpg  Prevencia kriminality_logo_colorjpg    logo_icmjpg       logo-Granvia-Nadciajpg        Active-citizens-fund4xpng          malacky_logo_jpgjpg  PostBankpng LogoTESCOpng